پنل ارسال اس ام اس سامانه پیامک شغلی

برترین سامانه پیام کوتاه در سراسر کشور

www.smskari.ir
اس ام اس کاری

وضعیت های مختلف sms های ارسال شده

در زیر لیستی از وضعیت های مختلف sms  های ارسال شده از سامانه را با هم بررسی میکنیم.

1 – نامعلوم : پس از ارسال پیامک از سامانه ، وضعیت گزارش به نامعلوم تبدیل می شود ، در این مرحله هنوز وضعیت ارسال به شماره ها مشخص نیست. و در صورت بروز نشدن گزارش تمام شماره های که این وضعیت را دارند هزینه آنها به صورت اتوماتیک برگشت داده می شود.

2 – خطا در ارسال : به هر علتی که سامانه نتواند متن پیامک را به مخابرات ارسال کند وضعیت آن شماره ها خطا در ارسال نشان داده می شود ، که مواردی همانند اختلال در ارسال شامل این وضعیت است و در خطوط 2000 و 3000 شماره های بلک لیست یا مسدودی شامل این مورد است.

3 – نرسیده به مخابرات : این قسمت نیز شامل شماره هایی است که از سامانه ارسال شده است و به مخابرات نرسیده و طبیعتاً ارسال ناموفق محسوب می شود. و این مورد مربوط به لغو تبلیغات توسط کاربر است که هزینه  بازگشت میابد

4 – رسیده به مخابرات : این وضعیت نشانگر این است که شماره هایی که این وضعیت را دارند وضعیت جدید برایشان ارسال نشده است ، که بیش از 90 % این شماره ها رسیده به گوشی هستند و بقیه نرسیده به گوشی که شامل مورد 5 می شود.

5 – نرسیده به گوشی : متن پیامک به گوشی نرسیده است که خود این می تواند علل مختلف داشته باشد.

  1.  شماره شخص مورد نظر قطع شده است ، شماره دارای بدهی است و قبض پرداخت نشده است.
  2.  شماره در دسترس نمی باشد ( خارج از محدوده آنتن دهی ) که بعد از بازگشت به محدوده دریافت سیگنال قطعاً پیامک به گوشی می رسد ، اما باز ممکن است گزارش
    جدید که رسیده به گوشی است در پنل نشان ندهد و همان وضعیت نرسیده به گوشی نمایش داده شود که این مورد خیلی کم اتفاق می افتد.
  3.  خاموش بودن گوشی ، اکثریت افراد ممکن است به  علت نداشتن شارژ باطری ، یا حتی استراحت کردن گوشی خود را خاموش کنند که در این صورت نیز پیامک به آن ها نمی رسد ،که در صورت روشن کردن پیامک را دریافت خواهند کرد که زمان ماندگاری پیامک در مخابرات 24 ساعت است ، و ممکن است وضعیت برخی از شماره ها که بعد از روشن شدن پیامک را دریافت کرده اند در پنل با همان نرسیده به گوشی نمایش دهند و گزارش آپدیت نشود.

6- رسیده به گوشی : که متن پیامک به شماره مورد نظر ارسال شده است و مخاطب متن را دریافت کرده است

Main  لازم به یاداوری است هزینه اس ام اس هایی که وضعیت نا مشخص ، خطا در ارسال و نرسیده به مخابرات  را دارند ، تماماً به کاربر به صورت اتوماتیک برگشت داده می شود.

Main  گزارش ها در فاصله زمانی 10 دقیقه – 30 دقیقه – یک ساعت – 6 ساعت و 12 ساعت بعد از ارسال بروز رسانی می شود و آخرین آپدیت تا 48 ساعت است که بعد از این ساعت احتمال آپدیت شدن وضعیت صفر است.

پیامک شغلی ارائه دهنده خدمات پیام کوتاه ، پنل اس ام اس و راه کار های نوین تبلیغات اینترنتی پنل پیامک سامانه پیام کوتاه نقشه سایت