خانه / سوالات اس ام اسی / ماژول ارسال پیامک هوشمند ، اس ام اس هوشمند – پنل اس ام اس

ماژول ارسال پیامک هوشمند ، اس ام اس هوشمند – پنل اس ام اس

ماژول ارسال پیامک هوشمند ، اس ام اس هوشمند

ارسال پیامک هوشمند چیست؟

آموزش استفاده از ارسال پیامک هوشمند

راهنما

ماژول  ارسال  پیامک هوشمند ، در واقع متن پیامی که به هر کاربر ارسال می گردد  با پیامک ارسالی به دیگر مخاطبان متفاوت است و فرق دارد.
جهت ارسال هوشمند به گروهی از کاربران  فایل نمونه را از اینجا دانلود کرده . و مقادیر دلخواه خود را در فایل نمونه ذخیره کنید و در سامانه و پنل ارسال پیامک خود بارگزاری نمایید.
در هنگام تهیه فایل اکسل اطلاعات مخاطبان به موارد زیر توجه داشته باشید:

  • اطلاعات باید در sheet 1 ذخیره شوند.
  • ستون اول فایل اکسل به شماره های مخاطبان اختصاص دارد. در ستون دوم و پس از آن می توانید اطلاعات دلخواه خود را وارد نمایید.
  • سطر اول فایل اکسل به عنوان ستون ها اختصاص دارد و وارد کردن عنوان برای ستون هایی که حاوی اطلاعات هستند الزامی است.
  • پس از بارگزاری فایل اکسل عنوان ستون ها در بخش تهیه متن اصلی پیامک نمایش داده می شود. چنانچه مقادیر موجود در یک ستون خالی باشد، علامت اخطار کنار عنوان آن ستون قرار می گیرد.

در مرحله بعد عنوان ستون ها نمایش داده می شود و با کلیک روی عنوان هر ستون، اطلاعات آن به صورت هوشمند در متن پیامک مخاطبان جایگذاری می گردد.

با استفاده از این ماژول میتوانید متن های مانند ( کاربر گرامی جناب آقای x موعد پرداخت بدهی شما یک هفته مانده که مبلغ y تومن میباشد لطفا هرچه سریع تر نسبت به تسویه حساب خود اقدام نمایید باتشکر)

که در متن بالا به جای xو به جای y نام و مبلغ بدهی هر شخص در یک فایل اکسل وارد میگردد و در واقع یک متن ثابت و دو متغییر البته میشه متغیر ها رو هم بیشتر کرد

مطالب پر بازدید

پیامک 70 ریالی میخواهید کلیک کنید

نمایندگی پنل اس ام اس

 کاربردهای پیامک

پنل اس ام اس

درباره اس ام اس کاری

رفتن به بالا